home / oferta

(re)branding

Marki są jak ludzie. Mają swój charakter i opinię w społeczeństwie. Chcą być postrzegane w wybrany dla siebie sposób. Ubierają się w ulubione kolory i komunikują się specyficznym językiem. Stąd zmiana wizerunku marki to złożony proces wymagający długotrwałego przygotowania, jasnej informacji, przeszkolenia pracowników i ogólnie ciężkiej pracy. Równie wiele wysiłków należy jednak wkładać, by utrzymać istniejące status quo.

Sposób postrzegania marki nie zmieni się wraz ze znakiem firmowym. Budowanie tożsamości to niekończący się proces, który nieustannie musi być kontrolowany. Im częściej zadacie sobie Państwo pytanie Jak wpłynie to na moją markę? tym lepiej. A czy to pytanie zadają sobie również Państwa pracownicy?
Oferujemy Państwu pomoc związaną z budowaniem i rozwojem wizerunku Państwa marki poprzez analizę obecnego stanu, przygotowanie planu zmian i korekt oraz pomoc przy realizacji założeń.

Przykładowa realizacja:

Growmat

Zadaniem dla naszego zespołu było stworzenie nowego Systemu Identyfikacji Wizualnej dla producenta paneli ogrodzeniowych. Wizerunek firmy z ponad 30 letnią tradycją potrzebował działań rebrandingowych w celu sprostania silnej konkurencji i pozyskania zagranicznego klienta.

 

 

twoja marka jest wszystkim
Linet
Dolnośląskie Centrum Biznesu
ul. Wagonowa 5-7
53-609 Wrocław