home / oferta

copywriting

Wbrew ludowym mądrościom, droga do serca Klienta wcale nie wiedzie przez żołądek:) Kluczem jest słowo, które w połączeniu z obrazem oddziałuje z ogromną siłą. Skuteczny komunikat to ciekawy, przemyślany tekst, o perswazyjnej konstrukcji, który trafia do czytelnika i nawiązuje z nim więź. Relacja ta może się rozwijać i zaowocować dobrym kontaktem z Klientem, zrozumieniem jego potrzeb oraz ich zaspokojeniem.

Copywriting to profesjonalne konstruowanie przejrzystych nagłówków, treściwych wprowadzeń i poprawnego tekstu ukierunkowanego na potrzeby odbiorcy. Chcąc nie chcąc, żyjemy w społeczeństwie informacyjnym, gdzie ludzie stale korzystają z osiągnięć techniki, funkcjonują w oparciu o usługi telekomunikacyjne, poszukują zróżnicowanej informacji. Warto więc dostarczyć im tą właściwą, która skłania do działania. Yes, we can!

Dobry tekst jest wielofunkcyjny niczym nowoczesny robot kuchenny,: 

  • oferta reklamowa przykuwa uwagę odbiorcy, wzbudza w nim silne, pozytywne emocje.
  • dobrze sformułowane teksty sprzyjają uzyskaniu wysokiej pozycji w rankingach wyszukiwarek, mają bezpośredni wpływ na pozycjonowanie.
  • oferta napisana w przejrzysty sposób pełni funkcję informacyjną; pomaga zagubionemu w internetowej czasoprzestrzeni Argonaucie znaleźć „złote runo”
  • tekst wzbudza zaufanie Klienta, który przywiązuje się do marki, budując więź lojalności.
  • dobry tekst podkreśla zalety oferty, wskazując na niezliczone profity płynące z jej korzystania.
  • komunikat pełni ważną rolę w zakresie wizerunku; promuje produkt, usługę, markę i tak, jak w TV przekłada się na sympatię widzów.

A jednak, copywriting to ciągle niedoceniany składnik sukcesu marketingowego. Większość stron internetowych przeładowana jest zapychaczami - słowami które nie sprzedają (ergo nie działają).
Zostali Państwo wtajemniczeni. Co zrobią Państwo mając tą wiedzę? Czy zechcą Państwo wysunąć się na prowadzenie przy pomocy skutecznych treści, czy raczej pozostać w miejscu, pośród tkwiącej w błogiej nieświadomości konkurencji?

 

content is the king
Linet
Dolnośląskie Centrum Biznesu
ul. Wagonowa 5-7
53-609 Wrocław